Завершився ювілейний патріотичний фестиваль «Зашків»

На Львівщині завершився 15-й, ювілейний, фестиваль «Зашків», присвячений 130-й річниці з Дня народження Євгена Коновальця. Традиційно цю подію проводять у селі Зашків, малій батьківщині полковника. Патріотичне свято тривало упродовж 18-20 червня.

Програма фестивалю була надзвичайно насичена: велопробіг, історичні лекції, кіновечори, руханки, виставки, турніри, відтворення боїв, виступ оркестру Нацгвардії, показові виступи бойового гопаку та виступи українських гуртів. Цікавими та змістовними для молоді були майданчики неформальної освіти.

Участь у заходах взяла голова Львівської райдержадміністрації Христина Замула.

Упродовж трьох днів «Зашків» об’єднав різні молодіжні громадські організації та відвідувачів заходу, які гідно вшанували визначну постать української історії – Євгена Коновальця.