Президент Володимир Зеленський пропонує по всій країні прибрати панельні будинки

“Керівники міст і областей мають знаходити класні проєкти та гроші», – вважає Президент
Щасливий той, хто щасливий вдома.

Президент України Володимир Зеленський запропонував проаналізувати доцільність відновлення пошкоджених панельних будинків, зокрема – з урахуванням програми термомодернізації житлового фонду.
«Якщо вже так сталося, і в нас війна, то чи не варто розглянути можливість прибрати по всій країні панельні будинки, особливо – на зруйнованих територіях», – зазначив він.
На переконання глави держави, це ще й нагода модернізувати країну та міста, побудувати сучасне житло.
«Маємо знайти кошти, кредитні лінії. Держава повинна забезпечити це з погляду гарантій, а керівники міст і областей мають знаходити класні проєкти та гроші», – вважає Президент.