У Кам’янка-Бузькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області відбулися зустрічі з керівниками підприємств з питань підвищення рівня оплати праці. У заходах взяли участь начальник інспекції Тарас Печора та заступниця начальника ДПІ Оксана Солонинка.

Так, на зустрічах податківці заслухали керівників та бухгалтерів підприємств і організацій, які нараховують заробітну плату нижче законодавчо встановленого мінімального розміру.

«Гідна оплата праці – один із найважливіших показників, що характеризує рівень економічного та соціального стану суспільства, і поєднує інтереси працівників, роботодавців, держави, забезпечуючи надходження до бюджетів та державних соціальних фондів» – наголосив Тарас Печора.

У ході бесід з’ясовано причини виплати заробітної плати на рівні та нижче мінімальної, наголошено на необхідності підвищення рівня заробітної плати до середньомісячного розміру по суб’єктах господарювання Львівської області, сплати ПДФО до бюджету, а також збереження та створення робочих місць в умовах воєнного стану. 

Наголошено на недопущенні виникнення податкового боргу, на завершенні деклараційної кампанії доходів громадян, отриманих в 2023 році, а також перевагах використання електронних сервісів ДПС України.