k2FtbBdWr1

«Проєкти ДФРР повинні мати чітку дорожню карту та бути реалізовані вчасно», – Андрій Годик

20 квітня в онлайн форматі відбулась робоча нарада під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика із замовниками будівництва по проєктах регіонального розвитку, які реалізовуватимуться за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) у 2021 році. 

Так розглянули реалізацію дорожньої карти окремо по кожному проєкту.

«Динаміка, яку ми бачимо, не є задовільною. Так, лише по 4 проєктах визначено підрядника, по 3 розпочато роботи. По значній частині проєктів тільки оголошено тендер. Відтак, замовникам необхідно активізувати роботу у цьому напрямку. Для нас важливо, щоб проєкти мали чітку дорожню карту та були завершені вчасно. Вкотре наголошую, що проєкти є вкрай важливі для територій, для їх економічного розвитку, соціальної інфраструктури»,- зазначив Андрій Годик.

Перший заступник запевнив, що свої фінансові зобов’язання Львівська ОДА виконає вчасно. Відтак, доручив замовникам посилити роботу у напрямку оголошення тендерів, визначення підрядника та старту робіт на об’єктах.

Нагадаємо, що нещодавно Уряд затвердив перелік програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) у 2021 році.  Серед них – 16 проєктів, які реалізують на Львівщині. Зокрема, в тому числі проєкти, які фінансуватимуться в рамках програми Президента України «Велике будівництво». Для їх реалізації скерують майже 213, 5 млн грн.

Перелік проєктів можна переглянути за посиланням.