“Спарроу Парк Львів” включили до реєстрів індустріальних парків України

Індустріальний парк “Спарроу Парк Львів” включили до реєстрів індустріальних парків України.

Місцем розташування парку буде промислова зона “Сигнівка” в межах території м. Львова.

“Це чудова можливість залучити фінансування, кількість нових робочих місць може досягти – 1000 працівників. Це також збільшення податкових надходжень, платежів до бюджету та державних цільових фондів, а також підвищення рівня доходів у регіоні”, – зазначив директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Степан Куйбіда.

За його словами, загальна сума інвестицій у повний розвиток та функціонування індустріального парку становитиме приблизно 1 898 млн грн. Загалом індустріальний парк здатен залучити у розрахунку на 1 гектар території інвестиції до 4 млн дол США та створити до 60 робочих місць.

“Також є підстави вважати, що учасниками парку будуть іноземні компанії з експортним продуктом, тому і частка експортної виручки в загальному обсязі реалізованої продукції планується не менше 20-30% .Ззагальний обсяг реалізованої продукції на етапі повного освоєння приміщень ІП може становити 56 млн дол США на рік. Цей крок стане значним поштовхом для інвестиційного розвитку області”, – додав Степан Куйбіда.