«Прозорро.Продажі»: мінімальна ціна майна завдяки електронним аукціонам зросла на понад 20%

Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації проаналізував, хто найактивніше та найефективніше управляв своїми активами за допомогою системи електронних аукціонів «Прозорро.Продажі» у листопаді цього року.

Так, згідно з даними «Прозорро.Продажі» за цей період в області оголосили 253 аукціони, 32 з яких вже завершені, 88 не відбулися, 26 скасували, 107 – очікують підписання протоколів та договорів.

Оголошена вартість завершених аукціонів склала – 7,83 млн грн, дохід – 9,49 млн грн, відповідно мінімальна ціна зросла на 21,24 %.

Серед 70 організаторів аукціонів:

– 31 – органи місцевого самоврядування,
– 14 – комунальні підприємства та організації,
– 6 – державні підприємства та організації,
– 9 – арбітражні керуючі,
– 10 – інші організатори.

Найбільше аукціонів оголосили органи місцевого самоврядування – 126 (49,8%), арбітражні керуючі – 26 (10,3%), комунальні підприємства та організації – 24 (9,5%), державні підприємства та організації -22 (8,7%), інші організатори – 15 (5,9%).

Загалом у листопаді 2021 року на аукціони виставили 34 об’єкти малої приватизації оголошеною вартістю 54,65 млн грн,  70,83% торгів були успішними.

ТОП-5 аукціонів з найбільшим доходом від продажу:

1. Продаж будівлі загальною площею 737,8 кв.м. за адресою: м. Львів, вул. Зелена, 153 – продано за 4,50 млн грн при початковій ціні продажу 2,310 млн грн.

Переможець: ТОВ ЛТД «Темпо». Організатор аукціону: Управління комунальної власності департаменту економічного розвитку Львівської міської.

2. Продаж нежитлових  приміщень загальною площею 310,3 кв.м. за адресою: м. Львів, просп. Чорновола В., 55. Продано майно за 4.23 млн грн.

Переможець: ТОВ «ДІАМАНТ АУРУМ». Організатор аукціону: Управління комунальної власності департаменту економічного розвитку Львівської міської.

3. Продаж нежитлових приміщення другого, третього та четвертого поверхів загальною площею 162,7 кв.м. за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 20 – продано за 3,98 млн грн.

Переможець: Присяжнюк Назарій Миколайович. Організатор аукціону:Управління комунальної власності департаменту економічного розвитку Львівської міської ради.

4. Аукціон з передачі в оренду нерухомого майна загальною площею 860 кв. м ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» – орендовано за 3,72 млн. грн при стартовій орендній платі 0,36 млн грн.(вартість оренди зросла в 9.5 раз)

Переможець: ТОВ «БФ ЕНД ГХ ТРЕВЕЛ РІТЕЙЛ ЛТД». Організатор аукціону: Регіональне відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях.

5. Продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,2316 га,  що розташована за адресою: Львівська область, м. Кам’янка-Бузька, вул. Незалежності – продано за 3,01 млн грн при початковій ціні продажу 0,7 млн грн.

Переможець: Мазурак Андрій Михайлович. Організатор аукціону: Кам’янка-Бузька міська рада.