Сучасний тривагонний дизельний потяг сполученням Івано-Франківськ – Ківерці зручно з’єднає одразу три туристичні регіони на заході України: Волинь, Галичину та Прикарпаття.

Відтак, громадянам та гостям країни буде значно простіше відвідати, зокрема, Моршин, який потребує зручного залізничного сполучення. В управлінні туризму та курортів ОДА переконані, що це додасть нових потоків відпочивальників до курорту, які прибудуть з ціллю оздоровитись та бюджет Моршину відчує економічні переваги такого рейсу.

«Представники курортних міст області часто звертаються до нас з проханням посприяти у створенні чи відновлені зручного залізничного сполучення, – розповідає Наталя Табака. – Хочу зазначити, що Укрзалізниця швидко реагує на подібні звернення та враховує наші пропозиції, в той же час ми працюємо над промоцією таких напрямків аби сполучення було рентабельним. Взимку стартував «лижний експрес» з Києва до Славського, який згодом перейшов у формат літнього і змінив назву на «Бойківський». Відновили також рейси зі Східної України до Трускавця».

Потяг №807/808 з Івано-Франківська курсуватиме з 29 травня щоденно, крім середи, і проходитиме через Калуш, Долину, Моршин, Стрий, Львів, Підзамче, Радехів, Стоянів, Горохів та Луцьк.

Зворотно з Ківерців експрес вирушатиме з 31 травня щоденно, крім середи та четверга. Щочетверга він курсуватиме маршрутом Львів — Івано-Франківськ через Стрий, Моршин, Долина та Калуш. А з 2 червня кожної середи потяг №807/808 курсуватиме між Ківерцями та Львовом.