Пункти щеплення у будь-якому регіоні України можна знайти на порталі вакцинації МОЗ

Портал вакцинації Міністерства охорони здоров’я оновили – тепер зручним став пошук центрів масової вакцинації та пунктів щеплення у будь-якій області України.

На порталі вакцинації також можна знайти інформацію про всі види вакцин, які використовують в Україні, про етапи вакцинації та відповіді на найпоширеніші запитання щодо вакцинації.

З переліком пунктів щеплень на Львівщині також можна ознайомитися за посиланням.

Зазначимо, за останню добу на Львівщині провакцинували 6547 осіб. Загалом щеплення в області отримали 271 654 особи (з них 97 918 – другою дозою).

Окрім того, у департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА нагадують, що центри масової вакцинації населення на Львівщині цього тижня працюватимуть з четверга по неділю. Графік роботи центрів – за посиланням.