k2FtbBdWr1

Молодь Львівщини проходить вишкіл у «Сколівських Бескидах»

У понеділок, 19 липня, у Гребенівських горах стартував вишкільний табір для молоді «Стежина Нескорених». Його львівський осередок Молодіжного Націоналістичного Конгресу проводить за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОДА у межах конкурсу молодіжних проєктів.

Табір триватиме упродовж п’яти днів. Його учасниками стали молоді люди віком 16-24 років. Впродовж вишколу на таборовиків чекають активності у межах 7 блоків: фізичного,  духовного, ідеологічного, комунікаційного,  саморозвитку,  виживання, військової підготовки.

«Програма табору побудована таким чином, що фізичні заняття постійно чергуються з інтелектуальними. На гуртірках ми тлумачимо різні форми російської агресії, наративи, які породжує агресор, пояснюємо, як функціонують державні апарати, тощо. Вільного часу в учасників практично немає. До того ж до програми цьогорічного табору додався дощ – після вишколу, як і заплановано, учасники точно стануть більш витривалими та загартованими», – розповів голова Молодіжного Націоналістичного Конгресу Олександр Міненок.

Серед фізичних активностей – ігри у регбі, подолання смуг перешкод, руханки. У перший день на  учасників чекала коротка мандрівка Сколівськими Бескидами, зокрема похід на гору Лопату.

Spread the love