k2FtbBdWr1

Дитяча лікарня на Орлика отримала медобладнання від міжнародного благодійного фонду «Children’s medical care foundation»

Завдяки співпраці з Міжнародним благодійним фондом «Children’s medical care foundation» міській дитячій клінічній лікарні вдалося отримати гуманітарну допомогу з Польщі у вигляді лікарняних ліжок, сидячих візків, бактерицидних ламп, респіраторів, апаратів для електроміографії, анестезії та ін.

Народний депутат України Ростислав Тістик сьогодні передав техніку лікарні. Процес отримання документації, зокрема, ліцензії для використання техніки, тривав кілька місяців. Для сприяння у процесі оформлення документації народний депутат звернувся до Міністерства охорони здоров’я з відповідним клопотанням, в результаті чого дитяча лікарня змогла почати використання отриманих техніки ти обладнання.

«В межах допомоги фонду «Children’s medical care foundation» майже двадцять польських лікарень під егідою фонду передали для України медичне обладнання, частина якого призначена для догляду та лікування новонароджених дітей. Декларування та оформлення міжнародної гуманітарної допомоги – складний та довготривалий процес. Але коли мова йде про здоров’я та дітей діяти потрібно оперативно», – сказав Ростислав Тістик.

«Отримана апаратура дозволить лікарям дитячої лікарні на Орлика ще більш якісно надавати медичну допомогу дітям та підліткам. Обладнання отримали також заклади охорони здоров’я у Вінницькій, Хмельницькій, Київській, Одеській областях. Така допомога є дуже важливою. Ми вдячні Фонду та закладам охорони здоров’я в Польщі за допомогу, яка дозволить рятувати дитячі життя», – зазначив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.