Питання інвентаризації об’єктів незавершеного будівництва, які знаходяться в області, розглянули під час засідання робочої групи під керівництвом першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика. Участь у нараді взяла голова Львівської райдержадміністрації Христина Замула.
На Львівщині є 372 таких об’єкти. Задля подолання проблеми недобудов, вирішено: головам РДА, спільно з ТГ, опрацювати перелік та внести свої пропозиції й зауваження до департаменту економічної політики Львівської ОДА.
Опісля, об’єкти, по яких будуть питання, обстежать спільно з керівниками територій. Остаточний варіант винесуть на розгляд робочої групи, і, в подальшому, кінцевий перелік об’єктів враховуватимуть при плануванні капітальних видатків.
Ще більше новин:
Львівська районна військова адміністрація інформує про правила безпечної поведінки під час відпочинк...
Протягом року перевищено граничний обсяг доходу або відмова від застосування спрощеної системи опода...
«Пліч-о-пліч»: шкільна команда з Великого Любіня стала переможцем районного етапу з футзалу
У селі Віднів облаштували з’їзд дороги
Одним із важливих етапів роботи служби у справах дітей є виявлення на ранній стадії сімей, які не мо...
Ветеранів запрошують безкоштовно опанувати професію ІТ-фахівців