Вечірнє зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

Волинському та Поліському напрямках збройні сили білорусі здійснюють розвідку, посилюють протидію безпілотникам. Повітряний простір над південною частиною країни залишили закритим до 7 жовтня 2022 року. Заборона на польоти цивільних літаків діє з 24 лютого.

На Сіверському напрямку без особливих змін.
На Харківському напрямку росія здійснює оборону та намагається покращити тактичне становище в окремих районах. Війська рф обстрілювали зі ствольної та реактивної артилерії Харків та його околиці, а також Уди, Дементіївку, Лебʼяже, Піщане, Замулівку, Петрівку, Питомник, Мосьпанове, Коробочкине, Слатине, Світличне, Шевелівку, Перемогу, Верхній Салтів, Нове і Байрак. Неподалік Дементіївки українські війська двічі відбили штурм росіян і відкинули їх назад. Армія рф завдала авіаудару поблизу Петрівки.
На Словʼянському напрямку війська росії обстріляли з мінометів, ствольної та реактивної артилерії райони Долини, Мазанівки, Краснопілля, Гусарівки, Новопавлівки, Червоного, Вірнопілля та Хрестища. Наступ росіян у районі Богородичного зупинили, окупанти відійшли із втратами.
На Краматорському напрямку ворог обстрілював Сіверськ, Серебрянку, Карпівку, Словʼянськ і Криву Луку. Росіяни завдали авіаудару поблизу Тетянівки. ЗСУ змусили російські війська відійти від Верхньокамʼянського.
На Бахмутському напрямку армія рф обстрілювала українські позиції поблизу Спірного, Івано-Дарʼївки, Нью-Йорка та в районі Вуглегірської ТЕС. Ворог вдарив з авіації неподалік Берестового і Покровського. Російські окупанти безуспішно намагалися наступати поблизу Спірного та Івано-Дарʼївки — зазнали втрат і відійшли. Тривають бої поблизу Веселої Долини.
На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках росіяни обстрілюють із мінометів, ствольної та реактивної артилерії лінію зіткнення. Ворог завдав авіаційних ударів неподалік Новоандріївки.
На Південнобузькому напрямку російські війська намагалися наступати поблизу Великого Артакового. Українські воїни зупинили наступ і відігнали окупантів. Є велика загроза ракетних ударів по критичній інфраструктурі регіону.
Кораблі росії продовжують виконувати завдання в акваторії Чорного та Азовського морів і блокують цивільне судноплавство в північно-західній частині Чорного моря.