k2FtbBdWr1

Реконструкція басейну «Тризуб» у Давидові забезпечить новими робочими місцями жителів громади

У селі Давидів Львівського району продовжують реконструювати басейн ДЮСШ «Тризуб», що на вул. Галицька, 1.  Будівництво розпочали у 2018 році в межах президентської програми «Велике будівництво».

Замовник робіт – Давидівська сільська рада. Загальна кошторисна вартість об’єкта становить понад 23 мільйони гривень.

У проєкті передбачили:

  • фасадні та внутрішні оздоблювальні роботи;
  • заміну вікон та дверей;
  • влаштування покрівлі;
  •  підведення інженерних мереж, закупівля та монтування обладнання;
  • закупівля та монтаж обладнання;
  • благоустрій території.

Також реконструюватимуть два басейни: навчально-тренувальний для навчання плавання та оздоровчих занять для дорослого населення, пропускною здатністю – 24 чол./год (25х8,5); басейн для навчання плавання молодшого та середнього шкільного віку, пропускною здатністю 14 дітей/год (10х6).

Станом на зараз завершують роботи з облицювання малої чаші мозаїкою, тривають  електромонтажні роботи. Також розпочали роботи з гідроізоляції великої чаші басейну та монтажу обладнання для функціонування великої чаші басейну.

Реалізація проєкту дасть можливість створити 8 нових робочих місць та комфортні умови для проведення тренувальних занять 150 вихованців ДЮСШ. Водночас збільшиться кількість доступних об‘єктів для проведення фізкультурно-оздоровчої роботи, реабілітації для мешканців Давидівської сільської територіальної громади.