Організації громадянського суспільства (ОГС) можуть подавати заявки на отримання мінігрантів для проведення подій, що популяризують новітні технології.

Продемонструвати, наскільки цікавим є цифровий світ та надихнути дітей і молодь на його вивчення – головна мета європейської ініціативи Meet and Code.

Дедлайн першої хвилі подачі заявок – 30 липня 2021 року.

Хто може подаватись?

Заявки можуть подавати благодійні організації та громадські об’єднання, які внесені у реєстр неприбуткових організацій України. Розмір кожного окремого мінігранту – 9000 гривень. Кожна організація може подати декілька заявок і отримати до 3-х мінігрантів.

Важливо! У 2021 році на грантову підтримку зможуть претендувати винятково події, заплановані в онлайн-форматі.

Критерії відбору поданих заявок можна дізнатися за посиланням: https://gurt.org.ua/news/grants/70121/

Довідково:

Ініціатива Meet and Code розроблена Haus des Stiftens gGmb та проводиться за фінансування корпорації SAP, яка надає підтримку та забезпечує ресурсами неприбуткові організації. В Україні Meet and Code реалізується Ресурсним центром ГУРТ, що є партнером Глобальної мережі TechSoup.