На Львівщині дистанційне навчання продовжили в 21 школі

З 1150 загальних середніх шкіл Львівщини в 21 школі триває дистанційне навчання. Про це повідомляють у департаменті освіти і науки Львівської ОДА.

Нагадаємо, згідно з рішенням обласноїкомісії ТЕБ і НС від 4 лютого,  5-11 класи шкіл у Львові, Червонограді, Стрию, Дрогобичі продовжили дистанційне навчання, адже у цих містах були зафіксовані найвищі показники захворюваності на ковід серед дітей. Навчання онлайн запровадили у школах, де хворіють на COVID-19 або перебувають на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 більш як 50 % здобувачів освіти та персоналу.

Станом на сьогодні дистанційне навчання продовжують у 21 школі Львівщини.

«Так, у дев’яти школах Львівського району надалі понад 50% учасників навчального процесу (педагоги, інші працівники, учні) перебувають на самоізоляції або хворіють. У дванадцяти школах міста Козьова Стрийського району діти навчаються дистанційно через погодні умови, оскільки місто розташоване у гірській місцевості. Показники захворюваності аналізуємо кожного дня і наприкінці цього тижня переглянемо рішення щодо онлайн-навчання у школах», – зазначив директор департаменту освіти і науки ЛОДА Олег Паска.