Сьогодні, 25 травня, відбулась робоча зустріч заступника голови Львівської районної державної адміністрації, голови районної призовної комісії Олександра Клименка з військовим комісаром Кам’янка-Бузького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Ігорем Німком щодо стану виконання встановленого планового завдання щодо відправки громадян України для проходження строкової військової служби до Збройних Сил України та інших військових формувань.
Під час наради Ігор Німко доповів про стан проведення весняного призову громадян на строкову військову службу до Кам’янка-Бузького РТЦ та СП та наголосив на проблемних питаннях, які виникають під час призовної кампанії, та вжиті заходи для їх усунення.
Відтак, Олександр Клименко наголосив про важливість тісної співпраці в питанні забезпечення виконання заходів пов’язаних з проведенням у 2021 році чергових призовів громадян України на строкову військову службу та зазначив, що виконання планів строкового призову – це спільна відповідальність органів державної влади всіх рівнів.
Ще більше новин:
Увага: у Львівському районі безпекова ситуація під контролем відповідних служб. Правоохоронці, Нацг...
Зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine
Як пережити блекаути?
Головне, що треба знати мешканцям Львівського району станом на 174-й день війни
Вечірнє зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine
Умови набуття статусу «платник єдиного податку першої-третьої груп»