Розпочався цикл семінарів щодо впровадження принципів стратегічного планування у територіальних громадах Львівської області

Сьогодні, 14 червня, розпочався цикл тематичних семінарів щодо впровадження принципів стратегічного планування у територіальних громадах Львівської області за участю представників науково-дослідних інститутів, вищих навчальних закладів, громадських об’єднань та органів місцевого самоврядування. Заходи триватимуть до 17 червня.

Участь у відкритті взяла голова Львівської райдержадміністрації Христина Замула.

На сьогоднішньому засіданні розглянуто питання: про перспективи реалізації обласних цільових та державних програм у 2021 році для територіальних громад Львівського району; щодо розробки та актуалізації стратегій розвитку територіальних громад Львівського району в контексті регіональних та державних планувальних документів; про співробітництво облдержадміністрації, обласної ради та територіальних громад з науково-дослідними інституціями в ході розробки стратегій місцевого розвитку; формування інвестиційних паспортів громад.