Розпорядження за серпень 2015 року

Про оголошення конкурсу на заміщення посади завідувача сектору молоді та спорту райдержадміністрації

269

Про розроблення детального плану території для реконструкції існуючої нежитлової будівлі піл склад сільськогосподарської продукції в с. Мазярка вул. Озерна, 8 на території Желдецької сільської ради (за межами населеного пункту)

270

Про затвердження детального плану території для обслуговування будівель свинокомплексу  на території Батятицької сільської ради по вул. І. Франка 369, 369а, 383 (за межами населеного пункту)

271

Про розроблення детального плану території для відведення земельної ділянки  орієнтовною площею до 3,00 га, за рахунок розподілу земельної ділянки державної власності загальною площею 26,9237 га, для будівництва та облаштування сільського спортивного комплексу в урочищі «Сад»    на території Дернівської сільської ради (за межами населеного пункту с. Сапіжанка)

272

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Вихопень Зеновію Володимировичу на території  Вирівської  сільської ради

273

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Лихопатер Михайлу Петровичу на території  Жовтанецької  сільської ради

274

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки гр. Томашевського Михайла Михайловича на території Убинівської сільської ради

275

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Дацишин Світлані Михайлівні на території  Прибужанівської сільської ради

276

Про  внесення змін в додаток до розпорядження голови райдержадмі-ністрації від 30.07.2014 № 261/02-08/14 «Про районну комісію  з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій»

277

Про відзначення 24-ої річниці незалежності України

278

Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації  від 1.11.2013  № 399 «Про затвердження положення про Кам’янка-Бузький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді»

279

Про визначення місця проживання малолітньої дитини

280

Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування

281

Про утворення тимчасової районної комісії з профілактики пожеж в екосистемах

282

283

Про влаштування малолітньої дитини Окаль Анни Олегівни, 23.12.2013 року народження, у комунальний заклад Львівської обласної ради «Будинок дитини №1 для дітей з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки» на повне державне забезпечення

284

Про внесення змін в розпорядження голови Кам’янка-Бузької райдержад-міністрації від 30.01.2004 № 47 «Про затвердження проекту передачі земельних часток (паїв) у приватну власність громадянам Батятицької сільської ради (в кількості 947 чол)» (Мисак В.С.)

285

Про внесення змін в розпорядження голови Кам’янка-Бузької райдержад-міністрації від 10.12.2004 № 431 «Про затвердження проектної документації по передачі земельних часток (паїв) у власність та викреслення ДА на право власності на землю громадянам Стародобротвірської сільської ради» (в кількості 581 чол)» (Харитонюк О.М.)

286

Про внесення змін в розпорядження голови Кам’янка-Бузької райдержад-міністрації від 30.01.2004 №44 «Про затвердження проекту передачі земельних часток (паїв) у приватну власність громадянам Сілецької сільської ради (в кількості 398 чол).» (Браташ Г.І.)

287

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподар-ського виробництва гр. Ільчиняк Марії Михайлівні на території  Батятицької сільської ради

288

289