k2FtbBdWr1

Уряд погодив закупівлю вакцин проти COVID-19 із залученням міжнародної організації Crown Agents за кредитні кошти ЄІБ

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні схвалив проект постанови, який врегульовує питання закупівлі вакцини проти COVID-19 із залученням спеціалізованої організації Crown Agents Limited за кредитні кошти Європейського інвестиційного банку.

Для закупівлі вакцини від COVID-19 ЄІБ надасть 1,66 млрд грн (або 50 млн євро) за проектом “Програма розвитку муніципальної інфраструктури України”. Умовами залучення цих коштів є їх спрямування суто для закупівлі вакцини проти коронавірусної інфекції.

Оплата операційних послуг спецорганізації, а також питань логістики та банківських транзакцій буде здійснюватися у межах коштів, передбачених МОЗ за бюджетною програмою 2301270 “Проведення вакцинації населення від гострої респіраторної хвороби COVID-19”.

Для уточнення способу оплати таких послуг вносяться зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення вакцинації населення від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV2, затвердженому Урядом.

На сьогодні з допомогою Crown Agents закуплено 29 млн доз вакцин від COVID-19 різних виробників, з яких поставлено 15,5 млн доз.