k2FtbBdWr1

Щорічна масштабна подія YouthSpeak Forum зібрала понад 400 учасників

У п’ятницю, 14 жовтня, у Львові відбувся форум для активної молоді YouthSpeak Forum. Участь у ньому взяли близько 400 молодих людей. Організували молодіжний форум обласна молодіжна громадська організація «Айсек у Львові» за підтримки управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації в межах конкурсу молодіжних проєктів обласної програми «Молодь Львівщини» та Львівського конференц-бюро.

Подія створена для активної молоді, що шукає можливості зробити свою країну кращою. Метою проєкту є зібрання однодумців, представників громадського, державного та бізнес секторів.

«Цьогоріч ми вирішили провести подію, аби залучити більше молодих людей з Львівської області та мати можливість висвітлити чимало актуальних тем, які допоможуть молоді розібратися у складних питаннях, порефлексувати, а також поспілкуватися з представниками компаній та громадських організацій. Ми впевнені, що формат і тема події надзвичайно сподобається нашій аудиторії, тим більше у час тотальної невизначеності. Тому ми, як організатори форуму доклали усіх зусиль, аби задовольнити навіть найвибагливішого учасника», – зазначила Оксана Бігун, співорганізатор форуму.

Форум відбувався за сталою структурою і складався з трьох основних частин:

1) EMPOWER – мотиваційні виступи від потужних спікерів, які своїм прикладом покажуть, що зміни та стрімка кар’єра в Україні можливі.

2) ENGAGE – частина Engage складається з воркшопів, націлених на розвиток практичних навичок та теоретичних знань, як будувати стосунки з людьми та реалізовувати проєкти.

3) COMMIT – завершальна частина націлена на представлення можливостей для молоді в компаніях, які роблять прямий внесок в КСВ в Україні.

«Youth Speak Forum – один із небагатьох заходів на Львівщині, які створені у комплексному форматі – навчання, нетворкінг та практика. Цьогоріч системні форуми проходять у шести містах України, на Львівщині акцентом є участь бізнесу із посилом на корпоративну соціальну відповідальність, участь громадськості із найактивнішою молодіжною цільовою аудиторією та участь влади, як основи комунікації. Важливим результатом заходу є розуміння молоддю своєї позиції на ринку праці та власного внеску у розвиток громадянського суспільства в області», – зазначила Софія Курман, начальниця відділу молодіжної політики управління молоді та спорту Львівської ОДА.

На події усі учасники змогли поспілкуватися з представниками громадського, державного та бізнес секторів, спитати поради або ж подискутувати на різну тематику. Форум дав можливість компаніям Львівщини почути ідеї молоді щодо вирішення важливих проблем.

«Я надзвичайно рада, що усі наші ідеї вдалося втілити в реальність. Над цим проєктом ми працювали майже півроку. Хочемо, щоб наші учасники познайомилися з великою кількістю нових людей, поспілкувалися з однодумцями і розширили горизонти своїх можливостей та нетворку», – зазначила співорганізатор події Аліна Пелешок.