Молодих жінок запрошують до участі у Школі молодих лідерок за мир

4-7 листопада на Львівщині проходитиме Школа молодих лідерок за мир. Захід організовує ГО «Центр – Розвиток демократії» у межах проєкту «Синергія міжнародних зобов’язань у місцевих стратегіях та планах дій як інструмент підтримки миру», який  підтримується Канадським Фондом Місцевих Ініціатив Посольства Канади в Україні.

Даним проєктом передбачено проведення Школи молодих лідерок за мир для Львівської, Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Рівненської, Тернопільської, Чернівецької та Хмельницької областей. Захід проходитиме у Львівській області, в смт Східниця.

До участі у школі запрошуються молоді лідерки 18-30 років, представниці молодіжних громадських організацій, що представлені в молодіжних координаційно-консультативних органах обласного та місцевого рівнів зазначених областей.

Метою проведення школи молодих лідерок за мир є:

• підвищити обізнаність молодих українських дівчат, жінок про Порядок денний «Жінки, мир та безпека» та «Молодь, мир та безпека»;

• підвищити лідерські можливості та потенціал миробудування молодих жінок, щоб вони могли виступати за впровадження програм ЖМБ та ММБ в Україні;

• підвищити здатність молоді залучати засоби масової інформації та онлайн-медіа для адвокації та побудови миру з метою просування гендерної рівності, сталого миру та прав людини;

• розширити мережу молодих жінок, які займатимуться миробудуванням на рівні своїх громад та відстоюватимуть гендерну рівність, права жінок та права людини.

Усіх, хто бажає взяти участь у школі, запрошуємо заповнити анкету за посиланням.

Витрати на проживання, проїзд, харчування учасниць забезпечуватимуться коштом реалізації проєкту ГО «Центр – Розвиток демократії».