Семінар-нарада з питань цивільного захисту

14 квітня за ініціативи ДСНС у Кам‘янка-Бузькому районі відбулась семінар-нарада, очолена головою Львівської райдержадміністрації Христиною Замулою, зі старостами територіальних громад з питань організації та здійснення заходів цивільного захисту.
Під час наради обговорили питання щодо необхідності розроблення програм та планів заходів у сфері цивільного захисту, ведення обліку наявних захисних споруд, протирадіаційних укриттів та житлових приміщень, які придатні для розміщення евакуйованого населення, програми системи оповіщення, важливості попередження надзвичайних ситуацій різних видів та порядку реагування у випадку їх виникнення. ☝️Окремо наголосили на необхідності дотримання правил пожежно-техногенної безпеки. 📃Також звернули увагу на важливість створення добровільних пожежних дружин.

Під час практичної частини семінару-наради учасникам продемонстрували пожежну техніку 🚒та пожежне обладнання, яке використовується під час ліквідації надзвичайних ситуацій. ✔️Також проведено пожежно-тактичне навчання-інсценували пожежу 🔥в одній із будівель. 👨‍🚒Рятівники продемонстрували процес розвідки, рятування людей, розгортання сил і засобів та гасіння умовної пожежі.