У селі Підгайчики відкрили оновлений музейно-культурний центр “На Унтервалю”

Недалеко Львова, у селі Підгайчики, учора урочисто відкрили оновлений музейний простір МКЦ “На Унтервалю”, який об’єднав музейну експозицію та сучасний громадський майданчик.

Це – музейно-культурний центр, що показує мультикультурне минуле галицького села, де розвивались чотири культури: українська, німецька, єврейська та польська. Нова інтерактивна локація розповідає про унікальне поєднання в одній громаді цих культур.
В музеї зусиллями місцевих активістів зібрана експозиція предметів побуту, культових речей, меблів, стародруків. Фонд музею налічує понад 100 унікальних експонатів.
Для відвідувачів підготували чимало цікавого та ще й у сучасному форматі: експозиція з модульним виставковим обладнанням, що залучатиме гостей до взаємодії, фотозона з використанням предметів спадщини, живі історії з минулого, професійна система освітлення, стінопис, вулична експозиція на подвір’ї, аудіогід, інтерактивна вітрина з панеллю для трансляції відео контенту, відкритий подієвий майданчик.