Голова Львівської РВА Христина Замула спільно з першим заступником голови Львівської ОВА Андрієм Годиком оглянули хід будівельних робіт школи села Семенівка Пустомитівської ТГ.
«Довгобуд триває із 2015 року, однак будівельні роботи планують завершити до 1 вересня цього року. За цей час на будівництво навчального закладу скерували понад 39 млн грн. Цьогоріч на завершення робіт затвердили понад 35 млн грн, з яких 17 млн грн – це кошти громади. Разом працюємо над тим, щоб понад дві сотні учнів громади отримали відповідні умови для якісного навчання», – поінформувала очільниця Львівської РВА.
Ще більше новин:
Чи потрібно подавати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію, за об’єкти рухомого або нерухом...
До Дня торгівлі людьми у Львові відбувся перформанс «Тобою скористалися"
Синоптики попереджають про негоду на Львівщині
ДІТЯМ ПРО МІННУ НЕБЕЗПЕКУ
УВАГА! "Жовтий" рівень епіднебезпеки
З 1 серпня придбати антибіотики в Україні можна лише з електронним чи паперовим рецептом (+ВІДЕО)