Школярі зі Львівщини вирушили на літній відпочинок до моря

Сьогодні, 22 червня, розпочалась V зміна в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» (м. Одеса). На відпочинок  у стилі «Творче літо» поїхали 76 дітей з Львівщини, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. У дитячому центрі школярі оздоровлюватимуться 21 день – зміна триватиме з 22 червня по 12 липня.

У межах зміни відбудеться фінал XIV Всеукраїнського дитячого конгресу «Зіркові канікули у «Світі талантів», де понад 300 учасників з різних куточків країни братимуть участь у концерті, майстер-класах, конкурсах тощо. Крім того, на дітей чекають цікаві заходи до Міжнародного олімпійського дня, Дня винахідника, Дня молоді.

23 червня розпочнеться тематична зміна «Артек єднає Україну» в Міжнародному дитячому центрі «Артек» (Пуща-Водиця, м. Київ), куди на відпочинок поїдуть ще 57 школярів з області. Діти візьмуть участь у святкових заходах до 96-річниці «Артеку», відбудеться чимало фестивалей, флешмобів, а також розпочнеться сезон походів.

Нагадуємо, за рахунок коштів державного бюджету до вищезазначених дитячих центрів направляються діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки віком від 7 до 18 років.

Також розпочинається літнє оздоровлення школярів Львівщини за кошти обласного бюджету. Один із перших виїздів – на узбережжя Чорного моря в Оздоровчо-спортивний табір «Лісотехнік» (с. Рибаківка, Миколаївська область). Зміна триватиме з 23.06 по 6.07.

У департаменті соціального захисту населення нагадують: цьогоріч в обласному бюджеті на оздоровлення дітей передбачено 12,5 млн грн. Зокрема, заплановано придбати 1570 путівок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на території області та узбережжі Чорного моря. Крім того, понад 15 млн грн передбачено в бюджетах територіальних громад.