Громади області запрошують до участі у навчанні з покращення роботи власних вебресурсів

Команда спеціалістів SocialBoost, IT-партнера Програми USAID DOBRE, організовує безкоштовний онлайн-курс «Новий сайт громади: навіщо і як» де розповість, як сучасний сайт допомагає розвитку громади та як зробити його максимально корисним.

Прикладом послужать інструменти, доступні на платформі цифровізації громад DOSVIT.

Фахівці розберуть найважливіші розділи вебпорталу громади: головну сторінку, економічний блок, інструменти громадської участі тощо.

Як розповідають у департаменті економічної політики Львівської ОДА сьогодні 72 територіальні громади області мають розроблені вебсайти. Проте є проблема із  належним їх наповненням.

«Зокрема в частині публікації містобудівної документації – оприлюднюють лише 25 із 73 громад, звіти про виконання бюджету – 34, бюджет поточного року – 38, громадський бюджет з електронним голосуванням – 14, порядок подання запитів на інформацію – 22, подання електронних звернень – 16, електронні петиції – 42, проведення електронних консультацій з громадськістю – 4. Як наслідок – відсутність необхідної для громадян і передбаченої законом для оприлюднення інформації про діяльність органів місцевого самоврядування не сприяє участі мешканців у місцевому розвитку»,- зазначають у департаменті економічної політики.

Відтак, щоб покращити роботу власних сайтів громади запрошують до участі у навчанні.

Триватиме навчання з 5 серпня по 9 вересня.

У Програмі курсу:

5 серпня — «Як створити новий портал громади за 3 дні на DOSVIT»;

12 серпня — «Головна сторінка, як ефективний інструмент залучення жителів, бізнесу, інвестицій»;

19 серпня — «Від тексту до відеографії. Як працює контент на сайті»;

26 серпня — «Економічний блок — модель заможної громади»;

2 вересня — «Підприємства, заклади, установи. Знайомимо аудиторію з можливостями»;

9 вересня — «Електронна демократія. Будуємо взаємодію з жителями».

Реєстрація на захід обов’язкова. Зареєструватись можна за посиланням.