Упродовж 2021 року працівники служб у справах дітей Львівського району спільно з працівниками ювенальної превенції, центрів соціальних служб провели на території району 368 рейдів «Діти вулиці», «Вокзал». Мета – виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.
Під час рейдів виявлено 140 дітей без належного нагляду, з яких 138 дітей вилучили з вулиці, 2 із сім’ї. Враховуючи вік, 30 знайдених дітей, із вказаної кількості, віком до 6 років. Ще 46 – від 14 до 18 років. Найбільша категорія – це діти віком від 6 до 14 років. Їхня кількість складає 64 дитини.
Також обстежено 477 сімей. Про належне виконання батьківських обов’язків попередили 258 батьків. Ініціювали притягнути до відповідальності 45 батьків. За результатами рейдів 138 дітей повернули в сім’ю, 2 – в притулок.
Ще більше новин:
Як зареєструвати громадську організацію
Підприємства, які переїхали на Львівщину із зон бойових дій, отримають вдвічі більшу суму безповорот...
«Електронний кабінет». Як він працює?
Оперативна інформація станом на 06.00 18.06.2022 щодо російського вторгнення
В Україні стартувала програма виплат коштів на відновлення житла: як подати заявку в "Дії"
Реконструкція моста на трасі Київ - Чоп біля села Тухолька