Служба у справах дітей Львівської райдержадміністрації інформує

Упродовж 2021 року працівники служб у справах дітей Львівського району спільно з працівниками ювенальної превенції, центрів соціальних служб провели на території району 368 рейдів «Діти вулиці», «Вокзал». Мета – виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Під час рейдів виявлено 140 дітей без належного нагляду, з яких 138 дітей вилучили з вулиці, 2 із сім’ї. Враховуючи вік, 30 знайдених дітей, із вказаної кількості, віком до 6 років. Ще 46 – від 14 до 18 років. Найбільша категорія – це діти віком від 6 до 14 років. Їхня кількість складає 64 дитини.
Також обстежено 477 сімей. Про належне виконання батьківських обов’язків попередили 258 батьків. Ініціювали притягнути до відповідальності 45 батьків. За результатами рейдів 138 дітей повернули в сім’ю, 2 – в притулок.