k2FtbBdWr1

Головне за минулий тиждень у Львівському районі

Начальниця Львівської РВА Христина Замула розповіла про ключові події у Львіському районі. Зокрема, це:

✅ Ситуація у селі Ставчани після російського удару: триває ліквідація наслідків ворожої атаки, внаслідок якої постраждали 37 присадиб. Зокрема, тривають будівельно- ремонтні роботи з укріплення фундаменту, відновлення дахів, вікон, дверей, розбирання залишків будівельного сміття тощо.

Вивезено понад 20 кубічних метрів будівельного бою.

На черговій сесії Оброшинської сільської ради депутати ухвалили зміни до Програми заходів з соціального забезпечення та соціального захисту в Оброшинській територіальній громаді на 2023 рік, у межах якої додатково передбачили 1 млн грн матеріальної допомоги сімʼям, які постраждали від ракетного обстрілу.

Також за знищене майно надаватимуть компенсацію з державного бюджету в рамках програми «єВідновлення».

Окрім цього, Міжнародна організація з міграції в Україні доставила 50 ремонтно-будівельних наборів (плита ОSB, плівка, цвяхи, шурупи, брезент ).

Благодійний фонд NEEKA передав матраци, засоби гігієни, посуд, постіль.

Цілодобово у селі працюють Пункти надання допомоги.

✅ Мурованська громада спільно із благодійним фондом «Карітас Львів УГКЦ» надали 120 продуктових наборів самотнім людям похилого віку, членам сімей загиблих, зниклих безвісті та постраждалих учасників війни, а також людей з інвалідністю, які потребують догляду:

http://surl.li/kcclq

✅ У місті Рава – Руська на базі бібліотеки запрацював дитячий інтерактивний простір:

http://surl.li/kdbwx

✅ Юна городківчанка Оля Душенко виборола перше місце у головному турнірі України серед дітей до 8 років зі швидких шахів (рапід):

http://surl.li/kdbxo

✅ 250 внутрішньо переселених українців, які проживають у Перемишлянській громаді, отримали чергову допомогу від благодійників:

http://surl.li/kdvxu

✅ Німецькі партнери з Freunde helfen Konvoi передали для Жовківської лікарні портативний апарат УЗД:

http://surl.li/kdvyi

✅ Сокільницька громада закупила для захисників України дрони «Мавік-Т» із тепловізорами:

http://surl.li/kdvyr

✅ 30 дітей із сімей ветеранів війни, багатодітних та малозабезпечених родин Городоцької громади приєдналися до нової зміни в таборі «Форест Ленд», що у Карпатах на Сколівщині:

http://surl.li/khdtp

Follow by Email
Twitter