29 липня працівниками Служби у справах дітей Львівської райдержадміністрації здійснено виїзд у сім’ю, в якій проживає малолітня дитина, між батьками якої виник спір щодо участі у вихованні дитини.
Дана справа перебуває на розгляді у Кам’янка-Бузькому районному суді. Також, проведено обстеження житлово-побутових умов проживання в сім’ї, де проживають усиновлені діти.
Ще більше новин:
Інформація щодо стану вакцинації
Втратили чи зіпсували картку індивідуального номера. Як діяти?
На «гарячій лінії» – про актуальні питання оподаткування
Коли платити суму недоплати при поданні уточнення з одноразового (спеціального) декларування
Отримання комунальних послуг без паперів
«єРобота»: Львівщина лідирує за кількістю грантоотримувачів