Служба у справах дітей Львівської районної державної адміністрації продовжує тимчасове влаштування дітей, які прибули без законних представників у сім’ї родичів/знайомих, наданням статусу дітей, позбавлених батьківського піклування та влаштування в сімейні форми виховання зокрема – під опіку

З 24.02.2022 року на територію Львівського району без законних представників прибули 10 дітей, які влаштовані у 7 сімей. Після влаштування діти одержують повний соціальний пакет послуг, зокрема – державну соціальну допомогу, медичні, соціальні та освітні послуги.

Служба у справах дітей Львівської районної державної адміністрації здійснює постійний моніторинг за вихованням дітей у новостворених опікунських сім’ях.