k2FtbBdWr1

Служба у справах дітей Львівської РДА інформує

Завжди  актуальною проблемою суспільства, є проблема розвитку та соціальної адаптації дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Важливою складовою успішної соціалізації таких дітей є їх адаптація до умов життя в суспільстві. Це можливо  лише тоді, коли дитина виховується в родині. Діти повинні зростати в сім’ях рідних батьків, але коли це неможливо, альтернативою  біологічній родини може слугувати інша сім’я.

На території Великолюбінської ТГ Львівського району з 2007 року проживає родина Неволько, яка дали притулок, родинне тепло, затишок домівки, батьківську любов та опіку багатьом дітям, які залишидися без опіки батьків.
На сьогодні в родині проживає 4 дітей, позбавлених батьківського піклування. Їм створені умови для проживання та виховання. Діти забезпечені сезонним одягом, предметами особистої гігієни, належно підготовлені до школи. Умови проживання дітей добрі, вони мають окремі кімнати, в яких є спальні місця, місця для приготування уроків, відпочинку. Діти охоче розповідали про конкретні справи, які виконують вдома, спільні велосипедні прогулянки, поїздку у Парк роваг УРУРУ на канікулах, залюбки відвідують музичну школу, грають на інструментах.
З прийомними батьками проведені бесіди щодо подальшого забезпечення їхніх вихованців,
підготовці дітей до виходу з їх сімї`ї після досягнення дітьми повноліття, вибору професії.
Фактів порушення прав прийомних дітей не виявлено.