Служба у справах дітей Львівської РДА проінспектувала умови проживання прийомної сім’ї у Комарнівській громаді

У 2021 році службою у справах дітей Львівської районної державної адміністрації створено прийомну сім`ю на базі багатодітної родини Кордияка в м. Комарно Комарнівської територіальної громади  Львівського району.

Одночасно держава взяла на себе підтримку прийомної сім’їзберігає за прийомними дітьми правовий статус та всі відповідні пільги передбачені законодавством, надає кошти на утримання дітей та виплачує грошове забезпечення одному із прийомних батьків, стежить за дотриманням прав дітей у родині.

В свою чергу, прийомні батьки несуть відповідальність за життя, здоров’я, фізичний і психічний розвиток вихованців. Вони є законними представниками вихованців у всіх органах, установах без спеціальних на те повноважень, але не можуть використовувати надані їм права всупереч інтересам дитини.

Раз на рік служба у справах дітей за місцем знаходження прийомної сім`ї готує звіт про стан виховання, утримання і розвитку дітей в ПС. Саме з цією метою здійснено виїзд у прийомну сім`ю.

Прийомні батьки належно виховують прийомних дітей, піклуватися про їх здоров’я, фізичний, духовний і моральний розвиток, навчання, створили належні умови для розвитку їх природних здібностей, поважають гідність дітей, готують до самостійного життя та праці. Два роки поспіль, прийомні батьки разом з дітьми, відвідували Меджугор`є, діти веселі, активні, житєрадісні, залюбки ходять у школу та садок.