Служба у справах дітей Львівської РВА інормує

З початку 2023 року начальником служби у справах дітей Львівської РДА Іванною Дяківнич надано 16 консультацій громадянам України, з них 6 онлайн-консультацій надані через портал Дія.

Нагадуємо, що завдяки здобуткам цифрової держави українці можуть проконсультуватися щодо усиновлення дитини на порталі Дія.

✔️Послуга дає можливість отримати онлайн-консультацію. За її результатами ви матимете змогу впевнитися, чи можете бути усиновлювачем та що необхідно доопрацювати, щоб ним стати.

✔️Подати заявку на отримання консультації щодо усиновлення дитини можна на порталі Дія – https://diia.gov.ua/…/konsultaciya-z-usinovlennya-ditini.

✔️Подання заяви триває до 5 хв, а її опрацювання – до 15 робочих днів.

🔷Для отримання офлайн консультації з питань влаштування дітей у сімейні форми виховання, а також захисту прав дітей просимо звертатись в службу у справах дітей Львівської районної державної адміністрації за адресою: м. Львів, вул. Чорновола, 61.