Львівська районна військова адміністрація інформує про погіршення погодних умов

У вівторок, 21 лютого, у Львівському районі очікується шквальний вітер, оголошено штормове попередження II рівня небезпечності (помаранчевий).

За даними Львівського гідрометцентру, у вівторок очікуються сильні пориви західного вітру 25 – 28 м/с. Вітер з такою швидкістю прирівнюють до шквалу. Водночас впродовж дня дощитиме, а на дорогах буде ожеледиця. Температура вночі 1 – 6° тепла, вдень 5 – 10° тепла.

Закликаємо зважати на прогноз погоди й бути обачними. Зокрема, під час сильного вітру не варто ходити під розлогими деревами, рекламними щитами, лініями електропередач і антенами. Усім учасникам дорожнього руху варто бути обережними, водіям необхідно обирати помірну швидкість та дотримуватись безпечної дистанції.