«Спорт для всіх» розпочав серію заходів «Олімпійське літо»

Щороку в час літніх канікул Львівський обласний центр фізичного здоров‘я населення «Спорт для всіх» за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОДА організовує фізкультурно-спортивний захід «Олімпійське літо». Діти змагаються у спортивних естафетах, футболі та стрибках на скакалці. Переможців нагороджують кубками та медалями.

Перше спортивне свято у межах проєкту цьогоріч провели у дитячому будинку «Рідний дім» села Сасів, що на Золочівщині. Тут мешкає понад 20 дітей від 5 до 17 років. Завітала на спортивні змагання і сім’я Анісімових з Золочева. Подружжя Дмитра та Ольги переїхало на Львівщину із Криму у 2014 році. У дитячому будинку сімейного типу вони виховують четверо рідних дітей та ще чотирьох дітей-сиріт. Сім’я бере активну участь у різноманітних спортивно-оздоровчих заходах.
 Наступний захід у межах проєкту відбудеться у Сприні 14 липня. Далі «Олімпійське літо» чекає на дітей Городка. Сюди обласний центр «Спорт для всіх» завітає 21 липня.