У Львівській області стартував пілотний проєкт «Територія безпеки. Тут тобі допоможуть». Першою громадою, де запрацює така ініціатива, стала Жовківська.

«Основною метою проєкту є захистити та допомогти дітям, які потрапили в складні життєві обставини чи відчули себе в небезпеці. Наприклад, загубились на вулиці, не можуть додзвонитися батькам, їх переслідують невідомі люди або вони стали жертвами булінгу своїх однолітків, що, на жаль, зараз не так рідко можемо спостерігати, – наголосив голова Львівської ОДА Максим Козицький. – Для того, щоб допомогти дітям впоратися з такими стресовими ситуаціями, для них облаштують своєрідні «пункти безпеки», які будуть марковані логотипом «Територія безпеки». Такими пунктами слугуватимуть адміністративні структури, аптеки, магазини чи заклади громадського харчування. Побачивши на дверях закладу наліпку «Територія безпеки», діти розумітимуть, що тут їм допоможуть, що вони не сам на сам зі своїми проблемами».

Окрім того, планується створення спеціальних мобільних додатків з інформацією, де розміщені такі пункти безпеки.

Ініціатором проєкту є громадська організація «Включайся» у співпраці із поліціією Львівщини, департаментом освіти і науки ЛОДА та соціальними службам.

Після реалізації проєкту «Територія безпеки» у Жовківській громаді, він пошириться у інших громадах Львівської області.