k2FtbBdWr1

Студентські е-квитки в застосунку Дія прийматимуть на рівні з паперовими

Від сьогодні, 30 грудня 2021 року, електронний студентський квиток у застосунку Дія прийматимуть на рівні з паперовим.

«Радий повідомити, що пілотування проекту закінчилося. Відтепер електронні студентські квитки будуть використовуватися на постійній основі, за допомогою мобільного застосунка Дія. Це свідчить про ще один великий крок до режиму без паперів, який є важливим для імплементації Закону “Про особливості надання публічних (електронних публічних) послуг”, прийнятого цьогоріч. Уже успішно сформовано 751 тисячу е-студентських, які стають невід’ємним інструментом сучасних умов», — повідомив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Дійсними стануть не тільки електронні версії студентських, а й водійських посвідчень і техпаспортів. З 2019 року ці документи використовувалися в межах експериментальних проектів, які успішно себе зарекомендували, у результаті чого Урядом прийнято низку відповідних постанов.

«Цифрові документи набагато безпечніші, ніж паперові. Адже ви не передаєте третім особам свої документи, а лише показуєте їх через QR-код», – зазначив Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.