Стартує обласний конкурс журналістики для редакцій друкованих ЗМІ «Четверта влада»

Департамент комунікацій та внутрішньої політики Львівської обласної державної адміністрації оголошує обласний конкурс журналістики для редакцій друкованих ЗМІ «Четверта влада». Його проводять в межах Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області у 2021 році

Конкурс має на меті створення сприятливих та змагальних умов для покращення розвитку газет, підтримки місцевих друкованих засобів масової інформації, об’єктивного висвітлення діяльності Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради, опублікування в місцевих друкованих виданнях інформації про події суспільно-політичного та соціально-економічного значення, висвітлення місцевих ініціатив територіальних громад.

Стартує конкурс сьогодні, 6 травня.

Приймати заявки на участь у конкурсі будуть упродовж 30 календарних днів. До участі в Конкурсі допускаються редакції районних та міських друкованих засобів масової інформації Львівської області.

Учасники Конкурсу подають такі документи та матеріали:

– копію свідоцтва про реєстрацію друкованого ЗМІ;

– довідку про загальний тираж газети;

– довідку про передплатний тираж газети;

– заповнену аплікаційну форму;

– кошторис розміщення рекламних матеріалів в газеті;

– три останні примірники газети.

Адреса подання документів: 79008, м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 402, департамент комунікацій та внутрішньої політики Львівської обласної державної адміністрації.

Матеріали, подані пізніше від установлених термінів, до розгляду не приймаються. До участі у конкурсі допускаються лише юридичні особи зареєстровані на теренах Львівської області.

З кожним із переможців Конкурсу підписується угода на висвітлення діяльності в газеті згідно з Законом України «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації».

Більш детальну інформацію про умови проведення конкурсу можна дізнатися за телефоном: 261-27-75.