k2FtbBdWr1

Стартувала реєстрація на Громадський форум «Люди Дії.Talks»

23 грудня департамент комунікацій та внутрішньої політики Львівської облдержадміністрації організовує Громадський форум «Люди Дії.Talks». Його тема – «Нові постковідні реалії: виклики та досягнення» для представників інститутів громадянського суспільства, органів влади та експертів.

Пандемія вплинула на всі сфери життя людини, зокрема, сьогодні суспільство зіткнулось із необхідністю швидко адаптуватись та переналаштовувати роботу в дистанційному режимі. Відтак, під час заходу організатори передбачили дві панельні дискусії щодо цифрового розвитку суспільства та інформаційної безпеки. Також, для учасників підготували виступи мотиваційних спікерів у форматі TEDx.

«В умовах пандемії з’явилось багато щоденних викликів і ми повинні вміти реагувати на них, приймати швидкі рішення та посилити стійкість до негативних впливів. Зокрема, на Форумі поговоримо як навчитись «фільтрувати» інформацію та як в цьому може допомогти цифровізація публічних послуг», – зазначив директор департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської облдержадміністрації Дмитро Посипанко.

Для того, щоб взяти участь у форумі необхідно до 20 грудня (включно) зареєструватись за посиланням. Підтвердження участі та детальну інформацію про місце проведення 21 грудня організатори надішлють на електронну скриньку зареєстрованим.