Стоп об’єктивізму: у Львові реалізували фотопроєкт, спрямований на підтримку жінок у суспільстві

У Львові учасниці конкурсу “Miss Lviv 2021” реалізували соціальний проєкт «Більше, ніж просто красива», який покликаний підтримати жінок у боротьбі за їх права. Партнер заходу – департамент соціального захисту населення облдержадміністрації.

Фотопроєкт, в якому взяли участь конкурсантки Miss Lviv 2021, адресований усім українським дівчатам, жінкам, які постраждали від аб’юзу, дискримінації. Відкинути усі стереотипи та припинити оцінювати жінку просто як об’єкт естетичного задоволення – така позиція є наскрізною на усіх світлинах проєкту.

«Соціальні проєкти, які реалізовує Miss Lviv 2021, – це не тільки про зовнішню красу, а, в першу чергу,  про сильних та вольових особистостей, їх досягнення і стійку внутрішню позицію. Фотопроєкт «Більше, ніж просто красива» – про рівні права та можливості жінок і чоловіків у суспільстві, і я радію, що кожен захід містить у собі цю соціальну складову», – зазначила начальник управління з питань сімейної політики та співпраці з громадськими середовищами департаменту соціального захисту населення Уляна Дорош.

Дівчата вийшли на вулиці Львові з плакатами, на яких написали “Ми рівні”, “Не просто красива”, Не терплю аб’юз”, “Реалізовуюсь самотужки”, “Я фінансово незалежна”, “Успішна в бізнесі, а не на кухні”.

Нагадаємо, уже сьогодні Львів обиратиме головну красуню міста. Захід відбудеться у Львівському Національному Академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької.