Кам’янка-Бузька ДПІ: обговорили важливі питання щодо сплати податків

У Кам’янка-Бузькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області відбулася робоча зустріч з платниками податків щодо сплати земельного податку, податку на нерухоме майно, податку на доходи фізичних осіб з паїв, що знаходяться в власному обробітку, а фактично передані іншим особам в оренду без оформлення на це відповідних договорів оренди.

Варто пам’ятати, що сплатити майнові податки потрібно впродовж 60 днів з моменту отримання податкового повідомлення-рішення. Про це під час зустрічі повідомили фахівці ДПІ. У випадку виявлення розбіжностей між даними, зазначеними у податковому повідомленні-рішенні та документами на право власності, громадяни можуть звернутись до Центру обслуговування платників та провести звірку. Після виправлення неточностей платнику перерахують податкові зобов’язання та нададуть нове повідомлення-рішення. До речі, цього року громадяни мають можливість отримувати повідомлення-рішення про сплату податку на нерухомість та плати за землю в електронному вигляді через Електронний кабінет платника.

Також податківці звернули увагу, що від сплати земельного податку звільнені інваліди 1-2 груп, особи, що виховують трьох і більше дітей неповнолітнього віку та пенсіонери за віком.

Учасникам зустрічі також нагадали про кампанію одноразового (спеціального) добровільного декларування та роз’яснили, які активи підлягають спеціальному декларуванню, ключові відмінності податкової амністії, хто може скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням, які ставки збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування.

На завершення спілкування було наголошено, що своєчасна та добросовісна сплата податків до бюджетів всіх рівнів – це не лише чисте сумління, а й вагома допомога державі у боротьбі з агресором.