Днями в Кам’янка-Бузькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області фахівці інспекції провели зустріч з платниками податків у форматі «круглого столу» із питань новацій податкового законодавства.

Під час заходу працівники ДПІ поінформували про розміри мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діятимуть у 2023 році, із зміною з 1 січня 2023 року суми єдиного податку для підприємців, які перебувають на спрощеній системі оподаткування першої та другої групи, та збільшення допустимого річного доходу для платників єдиного податку на 2023 рік. Зазначили, що ставки для платників єдиного податку третьої групи не змінюються порівняно з 2022 роком.

Також розглянули питання застосування РРО/ПРРО платниками єдиного податку II-IV груп та необхідності завчасної реєстрації РРО чи ПРРО у контролюючих органах з метою дотримання вимог чинного законодавства України.

Під час заходу присутніх було проінформовано про розпочату кампанію декларування доходів громадян, отриманих у 2022 році та про те, що до 1 березня 2023 року триває кампанія добровільного декларування активів громадян, що були придбані за доходи, з яких раніше не були сплачені податки. У ході спілкування платників повідомлено про зміни у формах податкової звітності, обговорено питання належного оформлення трудових відносин, погашення податкового боргу та правильності заповнення реквізитів платіжних документів для сплати податків.