У Центрі обслуговування Кам’янка-Бузької ДПІ – корисна інформація про декларування доходів

Із початком деклараційної кампанії фахівці Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області активно консультують громадян щодо особливостей подання річної податкової декларації про майновий стан і доходи.

Так, нещодавно у Центрі обслуговування платників Кам’янка-Бузької ДПІ заступник начальника інспекції Оксана Солонинка надавала консультаційну та практичну допомогу при заповненні та поданні декларації про доходи, отримані у 2022 році.

Також вона наголосила платникам, що тим, хто планує звітувати про минулорічні доходи, найзручніше буде скористатися можливістю Електронного кабінету, оскільки цей багатофункціональний сервіс від податкової служби має чимало переваг. Для користування Електронним кабінетом потрібно лише оформити ключі електронного цифрового підпису.