k2FtbBdWr1

Ситуація щодо російського вторгнення: інформація від Генштабу Збройних Сил України за 10:00 год

Ситуація щодо російського вторгнення. Російські окупанти продовжують наступальну операцію проти України на обраних напрямках із застосуванням високоточної зброї дальньої дії та оперативно-тактичної авіації.  

Управління та наведення авіації здійснюється літаками типу А-50 з території Мінської області у повітряному просторі Білорусі і ТОТ АР Крим. Про це повідомили в Генеральному штабі ЗСУ.

Аби залякати населення України, ворог все частіше вибирає для ураження об’єкти цивільної інфраструктури та житлові будинки. Також відомо, що на білоруському аеродромі Гомель здійснили посадку російські Іл-76 з десантниками на борту.

Через ушкодження злітної смуги аеродрому Гостомель, противник вирішив висуватись своїм ходом з території Білорусі в напрямку Гомель-Чернігів-Київ.

На Сіверщині підрозділи 1 окремої танкової бригади по річці Білоус зупинили противника. Зараз ворог, отримавши гідну відсіч оборонців Чернігова, намагається обійти місто та здійснити наступ на столицю. З цією ж метою, наступу на Київ, ворог рветься на напрямку Козелець-Бровари та напрямку Конотоп-Ніжин-Київ.

Втрачено місто Конотоп. На півдні противник продовжує здійснювати свої загарбницькі плани вийшовши на рубіж Херсон, Нова Каховка, Каховка, щоб утримати дамбу Північнокримського каналу для забезпечення водою тимчасово окупованого півострова Крим. Веде бій за українське місто Мелітополь.

На Донецькому напрямку без змін: противник успіху не має, мети виходу на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей на досяг. Не припиняє обстріли підрозділів об’єднаних сил.

Угруповання Повітряних Сил здійснює відбиття повітряних ударів противника. Продовжує ведення систематичних бойових дій. Веде постійну повітряну розвідку.

Загалом Угруповання об’єднаних сил веде оборонну операцію та намагається зупинити противника по всій лінії зіткнення.

Вступайте до лав Збройних Сил України та Сил ТРО!