Поранених військових з Львівщини і Рівненщини госпіталізували до військового госпіталю у Львові. Їх стан стабільний

Першочерговою зараз є госпіталізація пацієнтів з бойових дій. І основним закладом охорони здоров’я на території західної України для їх госпіталізації є військово-медичний клінічний центр Західного Регіону (військовий госпіталь). Зокрема, до закладу потрапили 11 військових. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Орест Чемерис.

«1 з них у важкому стані, 10 – в стані середньої важкості та легкому. Інших пацієнтів (учасників бойових дій – ред.) у закладах охорони здоров’я (області – ред.) немає», – зазначив Орест Чемерис.

Він додав, що військовий госпіталь у Львові є основним закладом, до якого госпіталізують пацієнтів, які отримали ушкодження внаслідок бойових дій, військових, з західних областей України.

«Лише за умови якщо відстань, яку потрібно подолати, може становити загрозу пацієнту…такий пацієнт госпіталізується до найближчого закладу. Там йому надається вся необхідна допомога, і в разі стабілізації – переводиться в госпіталь», – повідомив директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА.

За його словами, 4 з госпіталізованих постраждали вчора під час обстрілів Кам’янки-Бузьки, Бродів, Нового Калинова на Львівщині. 7- з Рівненської області (6 постраждали внаслідок обстрілу аеропорту в Рівненській області, 1 – постраждав внаслідок ДТП з військовими). Центр є єдиний на західний регіон. Тому за територіальним принципом всіх направили сюди.

У 10 військових точкові осколкові поранення. 1 – має комбіновану травму (поранення спровоковані кількома чинниками). Він з Рівненської області. Його стан важкий, але стабільний.