Молодіжних лідерів Львівщини запрошують відвідати Всеукраїнський національно-патріотичний форум «Сіверська брама»

Міністерство молоді та спорту України спільно з департаментом сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації організовують з 4 по 6 серпня в селищі Седнів Чернігівської області Всеукраїнський національно-патріотичний форум «Сіверська брама», метою якого є організація інформаційно-просвітницької роботи у сфері національно-патріотичного виховання. Запрошують взяти участь і молодь Львівщини.

У межах Форуму передбачені панельні дискусії, історичні лекції, обговорення на різні теми в сфері реалізації національно-патріотичного виховання, практичні навчання з основ військової справи та першої медичної допомоги тощо.

До участі у Форумі запрошуються представники громадських організацій, які займаються питаннями національно-патріотичного виховання, центрів національно-патріотичного виховання (структурних підрозділів молодіжних центрів). Для участі у Форумі необхідно до 25 липня 2021 року заповнити онлайн-форму за посиланням: https://cutt.ly/SmzbwUo

Кількість учасників обмежена. Відібраних учасників буде повідомлено особисто за вказаними даними під час реєстрації. Всі витрати на проїзд, проживання та харчування учасників заходу забезпечуються за рахунок організаторів.

Організатори додатково інформують, що проведення заходу заплановано на території позаміського дитячого закладу, який знаходиться у лісовій місцевості, тому просять учасників взяти з собою захист на випадок дощової погоди, засоби від комах, зручний одяг та взуття. Під час реалізації заходу на всіх його етапах належним чином будуть дотримуватись встановлені вимоги щодо запобігання поширенню респіраторної хвороби COVID-19.

Контактні особи: Сергій Чапля – головний спеціаліст відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України, 063 594-59-73; Любов Ярошик – головний спеціаліст відділу з питань молоді та організації оздоровлення дітей департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації, 096 093-65-31, 066 709-71-85.