Конкурс «Громада на всі сто» запрошує територіальні громади, які потребують якісних змін взяти участь та подати власний проєкт з метою отримання гранту на відновлення громади, що сприятиме місцевому економічному розвитку або впровадженню соціальної ініціативи. Допускаються до участі у конкурсі громади, населення якої не перевищує 100 тисяч осіб і які не є обласним центром. Максимальна сума гранту – до 100 тис.дол. США.

Детальні вимоги до проєкту громади:

Проєкт громади повинен передбачати чіткі плани та графік реалізації у вигляді сформованого технічного завдання та/або плану реалізації Проєкту;

повинен сприяти розвитку та інноваціям у територіальній громаді, підтримувати соціальні ініціативи, бути актуальним, важливим;

має відповідати стратегії розвитку громади та/чи програмі комплексного відновлення території та/чи плану відновлення та розвитку громад або іншим документам стратегічного планування розвитку громади;

може передбачити власний внесок або залучення внеску інших залучених громадою партнера/рів у формі: 1) матеріалів та/або сировини; 2) обладнання та/або послуг; 3) фінансового внеску; 4) майнового внеску; 5) трудового внеску;

має бути загальнодоступним для жителів громади;

має не передбачати виконання робіт з капітального та поточних ремонтів.

Важливо, що одна громада може подати лише один проєкт.

Анкету для участі необхідно заповнити в термін до 29 вересня 2024 р за посиланням: https://fakty.com.ua/hromady/#about.

Детальні правила конкурсу за посиланням: http://surl.li/gvopob.

Територіальні громади – переможці будуть оголошені після 21 лютого 2025 року та отримають гранти у строк не пізніше 30 червня 2025 року.

Додатково:

Конкурс «Громада на всі сто» впроваджується Товариством з обмеженою відповідальністю «СЛМ Новини», Громадською організацією «Український Кризовий Медіа-Центр» в межах програми USAID «Децентралізація – шлях до кращих результатів та ефективності» (DOBRE) та реалізується за підтримки COOPERATIVE HOUSING FOUNDATION (Global Communities).