У рамках проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед платників податків фахівці Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області провели тренінг з платниками податків. Під час заходу присутнім роз’яснили основні аспекти Національної стратегії доходів до 2030 року та заходів ДПС із ïї впровадження, підвищення рівня добровільної сплати податків та податкової культури в суспільстві.

Національна стратегія доходів – це дорожня карта реформування податкової системи, а також удосконалення процедур податкового адміністрування, яка необхідна для забезпечення потенціалу задоволення фіскальних потреб у середньостроковій перспективі. Вона також підтримує економічне зростання через зменшення нерівності та неефективності в політиці та адмініструванні доходів. Це бачення майбутньої системи доходів України, що надає чіткості та мети реформам.

Податківці зауважили, що у ДПС вже проведено низку заходів для виконання завдань, визначених стратегією для податкової служби. Зокрема, активна увага приділена цифровій трансформації ДПС в контексті євроінтеграції, розвитку електронних сервісів. Загалом зі Стратегією Україна рухатиметься до створення міцної та прозорої фінансової системи, готової відповідати сучасним міжнародним вимогам.

Було чимало запитань від платників й щодо податкової знижки. Працівники інспекції розповіли про умови нарахування податкової знижки й отримання повернення коштів громадянами та наголосила, що декларацію задля отримання знижки потрібно подати до 31 грудня цього року включно.