Триває відбір проєктів з відновлення в рамках Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України, відповідно до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проєктів, оголошує третій відбір проєктів, фінансування яких може здійснюватися коштом відповідної субвенції в межах «Програми з відновлення України».

🌆Пропозиції по проєктах можуть подаватися органами місцевого самоврядування, місцевими органами виконавчої влади та виконавчими органами сільських, селищних, міських рад територіальних громад.

❗️Від громади може бути подано лише один об’єкт, який не затверджено до фінансування, коштом інших джерел фінансування.

Відбір проєктів здійснюється відповідно до таких напрямів:
🔹 будівництво, реконструкція або капітальний ремонт громадських будівель: закладів освіти, закладів охорони здоров’я, центрів надання адміністративних послуг, центрів безпеки громадян, адміністративні будівлі органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади.
🔹 будівництво, реконструкція, капітальний ремонт критичної інфраструктури: водопостачання, водовідведення, теплопостачання;
🔹 будівництво, реконструкція, капітальний ремонт будівель для забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб та осіб, які втратили його внаслідок військових дій, спричинених збройною агресією рф.

Пріоритетність при відборі надається проєктам, які відповідають наступним умовам:
🔸 відновлення об’єктів, пошкоджених або зруйнованих внаслідок військових дій, спричинених збройною агресією рф;
🔸 соціальна значущість об’єкта, зокрема кількість осіб, які матимуть доступ до об’єкта після реалізації проєкту;
🔸 актуальна проєктна документація, яка розроблена відповідно до чинних ДБН, ДСТУ та настановам (врахування безпеки громадян, енергоефективності, інклюзії тощо).

🗓️Пропозиції про участь у відборі проєктів необхідно подати в строк до 20 грудня 2023 року включно.

ℹ️Повний перелік умов, необхідні документи та контакти ви знайдете за посиланням: