k2FtbBdWr1

Триває робота над розробкою Стратегії смарт-спеціалізації Львівщини

Сьогодні, на базі TechStartUp Shool за сприяння Українського інституту міжнародної політики та експертки EU Science Hub-Jiont Research Centre Катаржини Качковської відбувся другий воркшоп щодо підприємницького відкриття в галузі біоекономіка. Про це інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

«Наразі стейкхолдери пріоритетного напрямку «Біоекономіка» працюють над ідентифікацією тем, які мають найбільший інноваційний потенціал, критичну масу та додану вартість. Під час брейнстормінгу учасникам вдалось розглянути світові тенденції та тренди щодо актуальних технологій та інноваційних продуктів в межах напрямку біоекономіка. Як результат, було напрацьовано портфоліо інноваційних проєктів», – зазначив заступник директора департаменту Вадим Табакера.

Окрім того, триває робота із практичного впровадження інноваційних рішень у напрямку «Креативні індустрії». Зокрема перший воркшоп стейкхолдерів має відбутись завтра 9 липня об 11:00 год на базі TechStartUp School. Реєстрація обов’язкова за посиланням.

Довідково:

Департамент економічної політики Львівської ОДА разом із кластерами, закладами вищої освіти та науково-дослідними установами Львівщини працює над впровадженням європейського підходу смарт-спеціалізації в регіоні.

За результатами воркшопів у кожному пріоритеті смарт-спеціалізації будуть напрацьовані пропозиції для підтримки пріоритетних галузей в рамках обласних цільових програм та спільні інноваційні проєкти.

Попередньо у Стратегії розвитку Львівської області на 2021-2027 роки пріоритетними видами економічної діяльності, що мають високий інноваційний та економічний потенціал визначили біоекономіку, креативні індустрії та переробну промисловість з високою доданою вартістю.